З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Маріуполь:

Розклад поїздів Львів Маріуполь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 29 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 32. Потяги, що курсують за напрямком Львів Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Фундукліївка, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.18 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 06.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Маріуполь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Львів - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 01.18
Львів
06.30
Маріуполь
1 д 5 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Львів