З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Львів Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Львів Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Броди, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Малин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 18.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Львів - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Лисичанськ 03.23
Львів
18.00
Суми
14 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 03.23
Львів
18.00
Суми
14 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Львів