У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малиничі - Дунаївці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Малиничі - Дунаївці:

Поточний розклад електричок Малиничі - Дунаївці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 10 хв зі станції Малиничі і прибуває на станцію Дунаївці о 10 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6383 сполученням Хмельницький - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Малиничі і Дунаївці цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Вовківці(15.00), Кадіївка(15.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Малиничі - Дунаївці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Малиничі Дунаївці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Малиничі - Дунаївці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6381 Хмельницький Ларга 09.10
Малиничі
10.26
Дунаївці
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6383 Хмельницький Ларга 14.55
Малиничі
16.12
Дунаївці
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Малиничі -Дунаївці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Малиничі — Дунаївці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дунаївці — Малиничі