У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малиничі - Кам'янецький Переїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Малиничі - Кам'янецький Переїзд:

Поточний розклад електричок Малиничі - Кам'янецький Переїзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 53 хв зі станції Малиничі і прибуває на станцію Кам'янецький Переїзд о 11 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6386 сполученням Ларга - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Малиничі і Кам'янецький Переїзд цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Малиничі - Кам'янецький Переїзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Малиничі Кам'янецький Переїзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Малиничі - Кам'янецький Переїзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6386 Ларга Хмельницький 10.53
Малиничі
11.40
Кам'янецький Переїзд
47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Малиничі -Кам'янецький Переїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Малиничі — Кам'янецький Переїзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янецький Переїзд — Малиничі