У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Маріуполь Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Комиш-Зоря, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.08 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
006Д Маріуполь Рахів 08.08
Маріуполь
07.54
Івано-Франківськ
23 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Маріуполь