У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Запоріжжя:

Розклад поїздів Маріуполь Запоріжжя на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.55, 17.16 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 20.18, 22.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Маріуполь