У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Запоріжжя:

Розклад поїздів Маріуполь Запоріжжя на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Комиш-Зоря, Федорівка, Розівка, Верхній Токмак-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.08, 13.15 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 14.41, 20.17 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Маріуполь Запоріжжя говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Маріуполь - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Маріуполь