У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мелітополь - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мелітополь - Київ:

Розклад поїздів Мелітополь Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Мелітополь Київ найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.31 зі станції Мелітополь, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 08.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мелітополь Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мелітополь - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Мелітополь - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 20.31
Мелітополь
08.08
Київ-Пас.
11 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мелітополь -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мелітополь — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Мелітополь