У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мена - Бондарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мена - Бондарівка:

Поточний розклад електричок Мена - Бондарівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 55 хв зі станції Мена і прибуває на станцію Бондарівка о 06 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Сновськ - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Мена і Бондарівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мена - Бондарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мена Бондарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мена - Бондарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Сновськ Бахмач 05.55
Мена
06.24
Бондарівка
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 14.25
Мена
14.55
Бондарівка
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мена -Бондарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мена — Бондарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бондарівка — Мена