З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерчик - Смородине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мерчик - Смородине:

Поточний розклад електричок Мерчик - Смородине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 50 хв зі станції Мерчик і прибуває на станцію Смородине о 21 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6267 сполученням Люботин - Суми, в цьому випадку поїздка займе 2 г 29 хв. Між станціями Мерчик і Смородине цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Газове(09.50), Гавриші(10.32), Спицин(11.25), Рупине(12.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мерчик - Смородине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мерчик Смородине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мерчик - Смородине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6267* Люботин Суми 09.46
Мерчик
12.15
Смородине
2 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 18.50
Мерчик
21.15
Смородине
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мерчик -Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мерчик — Смородине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Смородине — Мерчик