У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Москва - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Москва - Полтава:

Розклад поїздів Москва Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Москва Полтава найчастіше зупиняються на станціях Калуга 1, Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.30 зі станції Москва-Київська, в кінцевий же пункт Полтава-Південна прибувають вони відповідно о 13.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Москва Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Москва - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Москва - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
095Х Москва Полтава 17.30
Москва-Київська
13.36
Полтава-Південна
20 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Москва -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Москва — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Москва