У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Мукачево Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.10 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 21.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Мукачево – Чернівці(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
345 Ужгород Чернівці 13.10
Мукачево
21.32
Чернівці
8 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Мукачево