У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Мукачево Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.10 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 19.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Мукачево – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
345 Ужгород Чернівці 13.10
Мукачево
19.22
Івано-Франківськ
6 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Мукачево