У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Мукачево Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Свалява, Воловець, Славське, Стрий, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.28 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 10.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
031 Ужгород Кривий Ріг 17.28
Мукачево
10.29
Кривий Ріг-Головний
17 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
031Л Ужгород Херсон 17.28
Мукачево
10.29
Кривий Ріг-Головний
17 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Мукачево