У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево-Прилад - Чоп
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мукачево-Прилад - Чоп:

Поточний розклад електричок Мукачево-Прилад - Чоп включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 30 хв зі станції Мукачево-Прилад і прибуває на станцію Чоп о 22 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 42 хв. Між станціями Мукачево-Прилад і Чоп цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Мукачево(19.34), Есень(21.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мукачево-Прилад - Чоп, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мукачево-Прилад Чоп ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мукачево-Прилад - Чоп можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189 Львів Чоп 19.30
Мукачево-Прилад
22.12
Чоп
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мукачево-Прилад -Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево-Прилад — Чоп

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чоп — Мукачево-Прилад