У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Миколаїв Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.32 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 04.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
765К Херсон Мінськ 16.32
Миколаїв-Пас.
04.53
Чернігів
12 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Миколаїв