У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Дніпро:

Розклад поїздів Миколаїв Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140Ш Миколаїв Харків 19.46
Миколаїв-Пас.
04.55
Дніпро-Головний
9 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
140Л Одеса Харків 19.46
Миколаїв-Пас.
04.55
Дніпро-Головний
9 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Миколаїв