У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Харків:

Розклад поїздів Миколаїв Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Харків найчастіше зупиняються на станціях Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140Ш Миколаїв Харків 19.46
Миколаїв-Пас.
09.45
Харків-Пас.
13 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
140Л Одеса Харків 19.46
Миколаїв-Пас.
09.45
Харків-Пас.
13 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Миколаїв