У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоград-Волинський - Крошня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новоград-Волинський - Крошня:

Поточний розклад електричок Новоград-Волинський - Крошня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 47 хв зі станції Новоград-Волинський і прибуває на станцію Крошня о 17 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Новоград-Волинський і Крошня цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Смолка(14.59), Тетірка(15.35), Стрибіж(16.06), Колодіївка(16.28), Старт(17.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новоград-Волинський - Крошня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новоград-Волинський Крошня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новоград-Волинський - Крошня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 14.47
Новоград-Волинський-1
17.09
Крошня
2 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новоград-Волинський -Крошня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новоград-Волинський — Крошня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Крошня — Новоград-Волинський