У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новопилипівка - Знам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новопилипівка - Знам'янка:

Поточний розклад електричок Новопилипівка - Знам'янка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції Новопилипівка і прибуває на станцію Знам'янка о 16 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Новопилипівка і Знам'янка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Олександрія(15.39), Алеївка(16.10), 309 Км(16.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новопилипівка - Знам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новопилипівка Знам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новопилипівка - Знам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6001 П'ятихатки Знам'янка 15.31
Новопилипівка
16.49
Знам'янка-Пас.
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новопилипівка -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новопилипівка — Знам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка — Новопилипівка