У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новий Айдар - Білокуракине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новий Айдар - Білокуракине:

Поточний розклад електричок Новий Айдар - Білокуракине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 55 хв зі станції Новий Айдар і прибуває на станцію Білокуракине о 11 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6482 сполученням Кіндрашівська Нова - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 15 хв. Між станціями Новий Айдар і Білокуракине цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новий Айдар - Білокуракине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новий Айдар Білокуракине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новий Айдар - Білокуракине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Кіндрашівська Нова Лантратівка 08.55
Новий Айдар
11.10
Білокуракине
2 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новий Айдар -Білокуракине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новий Айдар — Білокуракине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білокуракине — Новий Айдар