У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Білгород-Дністровський
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Одеса - Білгород-Дністровський:

Розклад поїздів і електричок Одеса - Білгород-Дністровський на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Одеса вранці о 04 г 52 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 37 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Одеса о 18 г 26 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Одеса до пункту прибуття Білгород-Дністровський становить 2 г 0 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 15 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 38 хв.
Деякі поїзди від станції Одеса до станції Білгород-Дністровський курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Одеса - Білгород-Дністровський проїжджають через такі станції і населені пункти як: Аккаржа.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Одеса - Білгород-Дністровський, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Одеса - Білгород-Дністровський можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Одеса -Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Білгород-Дністровський

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Білгород-Дністровський — Одеса

За маршрутом Одеса - Білгород-Дністровський курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Одеса - Білгород-Дністровський Показати тільки електрички сполученням Одеса - Білгород-Дністровський