У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Білгород-Дністровський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Білгород-Дністровський:

Розклад поїздів Одеса Білгород-Дністровський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Білгород-Дністровський найчастіше зупиняються на станціях Аккаржа, Кароліно-Бугаз, Бугаз, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.24 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Білгород-Дністровський прибувають вони відповідно о 05.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Білгород-Дністровський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Білгород-Дністровський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Одеса - Білгород-Дністровський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
145К Київ Ізмаїл 04.24
Одеса-Головна
05.57
Білгород-Дністровський
1 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Білгород-Дністровський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Білгород-Дністровський — Одеса