У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Одеса Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Журавлівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.54, 15.41 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 03.54, 04.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Ш Одеса Мінськ 14.54
Одеса-Головна
03.54
Чернігів
13 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
094Ш Одеса Гродно 15.41
Одеса-Головна
04.53
Чернігів
13 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Одеса