У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Маріуполь:

Розклад поїздів Одеса Маріуполь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Колосівка, Запоріжжя-1, Хлібодарівка, Зачатівська, Розівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.54 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 10.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Маріуполь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Ш Одеса Маріуполь 14.25
Одеса-Головна
10.09
Маріуполь
19 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Одеса