У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Москва
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Москва:

Розклад поїздів Одеса Москва на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Москва найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Київ-Пас., Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Суземка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.01 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Москва-Київська прибувають вони відповідно о 15.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Москва є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Москва складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Москва можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
024Ш Одеса Москва 16.01
Одеса-Головна
15.55
Москва-Київська
23 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Москва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Москва

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Москва — Одеса