У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Вінниця:

Розклад поїздів Одеса Вінниця на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Слобідка, Вигода, Затишшя, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.27, 18.29, 21.32 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 22.35, 01.18, 03.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Вінниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Одеса Вінниця 15.27
Одеса-Головна
22.35
Вінниця
7 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
78 Одеса Ковель 18.29
Одеса-Головна
01.18
Вінниця
6 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
106 Одеса Київ 21.32
Одеса-Головна
03.42
Вінниця
6 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Одеса