У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Запоріжжя:

Розклад поїздів Одеса Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Знам'янка-Пас., Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 13.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Одеса – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
52 Одеса Запоріжжя 21.10
Одеса-Головна
13.24
Запоріжжя-1
16 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Одеса