У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Запоріжжя:

Розклад поїздів Одеса Запоріжжя на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Березівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.52, 19.19 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 05.36, 08.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Одеса