У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Омелянівка - Новоград-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Омелянівка - Новоград-Волинський:

Поточний розклад електричок Омелянівка - Новоград-Волинський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 11 хв зі станції Омелянівка і прибуває на станцію Новоград-Волинський о 22 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6501 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Омелянівка і Новоград-Волинський цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Бондарівський(10.11), Уборть(10.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Омелянівка - Новоград-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Омелянівка Новоград-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Омелянівка - Новоград-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 10.06
Омелянівка
11.25
Новоград-Волинський-1
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 21.11
Омелянівка
22.29
Новоград-Волинський-1
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Омелянівка -Новоград-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Омелянівка — Новоград-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоград-Волинський — Омелянівка