З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перемишль - Вроцлав
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перемишль - Вроцлав:

Розклад поїздів Перемишль Вроцлав на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Перемишль Вроцлав найчастіше зупиняються на станціях Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.45 зі станції Перемишль-Засане, в кінцевий же пункт Вроцлав Головний прибувають вони відповідно о 10.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перемишль Вроцлав є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перемишль - Вроцлав складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Перемишль - Вроцлав можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749Д Київ Вроцлав 03.40
Перемишль Головний
10.40
Вроцлав Головний
7 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
051Л Львів Вроцлав 03.40
Перемишль Головний
10.40
Вроцлав Головний
7 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перемишль -Вроцлав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перемишль — Вроцлав

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вроцлав — Перемишль