У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятихатки - Червоний Шахтар
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) П'ятихатки - Червоний Шахтар:

Поточний розклад електричок П'ятихатки - Червоний Шахтар включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 53 хв зі станції П'ятихатки і прибуває на станцію Червоний Шахтар о 16 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6811 сполученням П'ятихатки-Пас. - Червоний Шахтар, в цьому випадку поїздка займе 1 г 45 хв. Між станціями П'ятихатки і Червоний Шахтар цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Жовті Води 1(04.50), 6 Км(05.14), 20 Км Роз'їзд(05.34), Грекувата(05.55), 45 Км(06.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок П'ятихатки - Червоний Шахтар, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом П'ятихатки Червоний Шахтар ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку П'ятихатки - Червоний Шахтар можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6811 П'ятихатки Червоний Шахтар 04.38
П'ятихатки-Пас.
06.23
Червоний Шахтар
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6813 П'ятихатки Червоний Шахтар 14.53
П'ятихатки-Пас.
16.34
Червоний Шахтар
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту П'ятихатки -Червоний Шахтар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту П'ятихатки — Червоний Шахтар

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Червоний Шахтар — П'ятихатки