У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Північ - Прядкін
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Північ - Прядкін:

Поточний розклад електричок Північ - Прядкін включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 41 хв зі станції Північ і прибуває на станцію Прядкін о 12 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Північ і Прядкін цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Трійчате(10.44), Роздольський(11.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Північ - Прядкін, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Північ Прядкін ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Північ - Прядкін можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Північ та Прядкін – 64.1 км. Ціна квитка на електричку Північ Прядкін складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6513 Харків Гаврилівка 10.41
Північ
12.05
Прядкін
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Північ -Прядкін можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Північ — Прядкін

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прядкін — Північ