З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Покровськ - Авдіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Покровськ - Авдіївка:

Поточний розклад електричок Покровськ - Авдіївка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 40 хв зі станції Покровськ і прибуває на станцію Авдіївка о 05 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6156 сполученням Чаплине - Авдіївка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Покровськ і Авдіївка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Гродівка(17.48), Очеретине(18.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Покровськ - Авдіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Покровськ Авдіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Покровськ - Авдіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6158 Покровськ Авдіївка 04.40
Покровськ
05.50
Авдіївка
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6160 Чаплине Авдіївка 06.52
Покровськ
08.07
Авдіївка
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6152 Чаплине Авдіївка 14.20
Покровськ
15.38
Авдіївка
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Чаплине Авдіївка 17.30
Покровськ
18.48
Авдіївка
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6333-6334 Лозова Авдіївка 20.15
Покровськ
21.30
Авдіївка
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Покровськ -Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Покровськ — Авдіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Авдіївка — Покровськ