З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полонне - Дубно
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полонне - Дубно:

Розклад поїздів Полонне Дубно на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Полонне Дубно найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Славута-1, Кривин, Здолбунів-Пас., Острог, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.27, 21.15 зі станції Полонне, в кінцевий же пункт Дубно прибувають вони відповідно о 08.23, 00.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полонне Дубно є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полонне - Дубно складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полонне - Дубно можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 05.27
Полонне
08.23
Дубно
2 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 21.15
Полонне
00.18
Дубно
3 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полонне -Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полонне — Дубно

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дубно — Полонне