У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Полтава Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Харків-Пас., Люботин, Богодухів, Кириківка, Смородине, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.02 зі станції Полтава-Південна, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 16.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Полтава - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
008Ш Одеса Суми 08.02
Полтава-Південна
16.06
Суми
8 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .