У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Попасна(всі вокзали) - Сіверськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Попасна(всі вокзали) - Сіверськ:

Поточний розклад електричок Попасна(всі вокзали) - Сіверськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 25 хв зі станції Попасна(всі вокзали) і прибуває на станцію Сіверськ о 14 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Попасна - Сіверськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Попасна(всі вокзали) і Сіверськ цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. Серед них Комишуваха(12.47), Ниркове(13.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Попасна(всі вокзали) - Сіверськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Попасна(всі вокзали) Сіверськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Попасна(всі вокзали) - Сіверськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Попасна Сіверськ 03.44
Попасна
05.24
Сіверськ
1 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Попасна Сіверськ 12.25
Попасна
14.05
Сіверськ
1 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Попасна -Сіверськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Попасна(всі вокзали) — Сіверськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сіверськ — Попасна(всі вокзали)