У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Попасна(всі вокзали) - Сватово
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Попасна(всі вокзали) - Сватово:

Розклад поїздів і електричок Попасна(всі вокзали) - Сватово на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Попасна(всі вокзали) вранці о 04 г 00 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 30 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Попасна(всі вокзали) о 19 г 06 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Попасна(всі вокзали) до пункту прибуття Сватово становить 3 г 16 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 37 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 30 хв.
Всі поїзди від станції Попасна(всі вокзали) до станції Сватово курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Попасна(всі вокзали) - Сватово проїжджають через такі станції і населені пункти як: Комишуваха, Лоскутівка, Лисичанськ, Рубіжне, Кабанне.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Попасна(всі вокзали) - Сватово, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Попасна(всі вокзали) - Сватово можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6440 Попасна Сватово 04.00
Попасна
07.30
Сватово
3 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6442 Попасна Сватово 08.40
Попасна
12.10
Сватово
3 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6332 Попасна Сватово 17.50
Попасна
21.20
Сватово
3 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
020ОШ Попасна Київ 19.06
Попасна
21.43
Сватово
2 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Попасна -Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Попасна(всі вокзали) — Сватово

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Сватово — Попасна(всі вокзали)

За маршрутом Попасна(всі вокзали) - Сватово курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Попасна(всі вокзали) - Сватово Показати тільки електрички сполученням Попасна(всі вокзали) - Сватово