У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 70 Км - Балта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Пост 70 Км - Балта:

Поточний розклад електричок Пост 70 Км - Балта включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 01 хв зі станції Пост 70 Км і прибуває на станцію Балта о 18 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 1 г 13 хв. Між станціями Пост 70 Км і Балта цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Заплази(09.43), Пост 37 Км(10.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Пост 70 Км - Балта, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Пост 70 Км Балта ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Пост 70 Км - Балта можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Пост 70 Км та Балта – 48.0 км. Ціна квитка на електричку Пост 70 Км Балта складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 09.37
Пост 70 Км
10.50
Балта
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 17.01
Пост 70 Км
18.10
Балта
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Пост 70 Км -Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пост 70 Км — Балта

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балта — Пост 70 Км