З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Просяна - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Просяна - Знам'янка:

Розклад поїздів Просяна Знам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Просяна Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Чаплине, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.45 зі станції Просяна, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 06.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Просяна Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Просяна - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Просяна - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
135Д Покровськ Київ 23.45
Просяна
06.23
Знам'янка-Пас.
6 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Просяна -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Просяна — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Просяна