У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Протопопівка - Олександрія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Протопопівка - Олександрія:

Поточний розклад електричок Протопопівка - Олександрія включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 26 хв зі станції Протопопівка і прибуває на станцію Олександрія о 08 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Протопопівка і Олександрія цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Протопопівка - Олександрія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Протопопівка Олександрія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Протопопівка - Олександрія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 08.26
Протопопівка
08.48
Олександрія
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Протопопівка -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Протопопівка — Олександрія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрія — Протопопівка