У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Путійська - Колос
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Путійська - Колос:

Поточний розклад електричок Путійська - Колос включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 40 хв зі станції Путійська і прибуває на станцію Колос о 10 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6577 сполученням Херсон - Вадим, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Путійська і Колос цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Кіндійка(20.36), Пойма(21.02), Раденське(21.25), Семафор(21.59), Новокиївка(22.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Путійська - Колос, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Путійська Колос ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Путійська - Колос можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6573 Херсон Вадим 08.40
Путійська
10.47
Колос
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 20.30
Путійська
22.44
Колос
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Путійська -Колос можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Путійська — Колос

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Колос — Путійська