У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Путійська - Великі Копані
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Путійська - Великі Копані:

Поточний розклад електричок Путійська - Великі Копані включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 40 хв зі станції Путійська і прибуває на станцію Великі Копані о 09 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6577 сполученням Херсон - Вадим, в цьому випадку поїздка займе 1 г 8 хв. Між станціями Путійська і Великі Копані цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Кіндійка(20.36), Пойма(21.02), Раденське(21.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Путійська - Великі Копані, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Путійська Великі Копані ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Путійська - Великі Копані можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6573 Херсон Вадим 08.40
Путійська
09.45
Великі Копані
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 20.30
Путійська
21.38
Великі Копані
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Путійська -Великі Копані можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Путійська — Великі Копані

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Великі Копані — Путійська