У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Дніпро-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Дніпро-Головний:

Розклад поїздів Рафалівка Дніпро-Головний на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Дніпро-Головний найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Фастів-1, Вільногірськ, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 18.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Дніпро-Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Дніпро-Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Дніпро-Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Дніпро-Головний залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рафалівка - Дніпро-Головний можна від 247.88 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132 Львів Дніпро 23.53
Рафалівка
18.05
Дніпро-Головний
18 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Дніпро-Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро-Головний — Рафалівка