У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Харків:

Розклад поїздів Рафалівка Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Харків найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Ніжин, Богодухів, Кириківка, Смородине, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 19.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рафалівка - Харків можна від 363.95 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
19.26
Харків-Пас.
19 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Рафалівка