У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - П'ятихатки-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - П'ятихатки-Пас.:

Розклад поїздів Рафалівка П'ятихатки-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка П'ятихатки-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 16.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка П'ятихатки-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - П'ятихатки-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - П'ятихатки-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – П'ятихатки-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132 Львів Дніпро 23.53
Рафалівка
16.23
П'ятихатки-Пас.
16 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — П'ятихатки-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки-Пас. — Рафалівка