У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Дубно
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Дубно:

Розклад поїздів Рахів Дубно на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Дубно найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Моршин, Броди, Красне, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.37 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Дубно прибувають вони відповідно о 08.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Дубно є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Дубно складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахів - Дубно можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Дубно залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
366 Рахів Луцьк 19.37
Рахів
08.44
Дубно
13 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Дубно

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дубно — Рахів