У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Харків:

Розклад поїздів Рахів Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Харків найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Ворохта, Яремче, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.20 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 11.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рахів - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
016ЛШ Рахів Харків 15.20
Рахів
11.12
Харків-Пас.
19 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Рахів