У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Ківерці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Ківерці:

Розклад поїздів Рахів Ківерці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Ківерці найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Самбір, Рівне, Здолбунів-Пас., Дубно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.37 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Ківерці прибувають вони відповідно о 11.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Ківерці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Ківерці складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахів - Ківерці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Ківерці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
366 Рахів Луцьк 19.37
Рахів
11.00
Ківерці
15 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Ківерці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ківерці — Рахів