У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Реть - Івотка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Реть - Івотка:

Поточний розклад електричок Реть - Івотка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Реть і прибуває на станцію Івотка о 22 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 966 сполученням Конотоп - Хутір-Михайлівський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Реть і Івотка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Брюловецький(19.03), 560 Км(19.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Реть - Івотка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Реть Івотка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Реть - Івотка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Реть та Івотка – 50.1 км. Ціна квитка на електричку Реть Івотка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 09.50
Реть
10.47
Івотка
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6544 Конотоп Хутір-Михайлівський 14.30
Реть
15.28
Івотка
58 хв Курсує щоденно - переглянути
966 Конотоп Хутір-Михайлівський 18.55
Реть
20.01
Івотка
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 21.17
Реть
22.14
Івотка
57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Реть -Івотка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Реть — Івотка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івотка — Реть