У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Реть - Конотоп
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Реть - Конотоп:

Поточний розклад електричок Реть - Конотоп включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 05 хв зі станції Реть і прибуває на станцію Конотоп о 14 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541 сполученням Хутір-Михайлівський - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Реть і Конотоп цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Кролевець(05.41), Алтинівка(06.00), Ріка Сейм(06.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Реть - Конотоп, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Реть Конотоп ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Реть - Конотоп можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Реть та Конотоп – 47.3 км. Ціна квитка на електричку Реть Конотоп складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 05.35
Реть
06.47
Конотоп
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Хутір-Михайлівський Конотоп 07.24
Реть
08.27
Конотоп
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 13.05
Реть
14.07
Конотоп
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 17.51
Реть
18.55
Конотоп
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Реть -Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Реть — Конотоп

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Конотоп — Реть