У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Реть - Кролевець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Реть - Кролевець:

Поточний розклад електричок Реть - Кролевець включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 05 хв зі станції Реть і прибуває на станцію Кролевець о 13 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Хутір-Михайлівський - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Реть і Кролевець цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Реть - Кролевець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Реть Кролевець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Реть - Кролевець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Реть та Кролевець – 5.4 км. Ціна квитка на електричку Реть Кролевець складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Реть -Кролевець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Реть — Кролевець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кролевець — Реть