У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Реть - Лапшин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Реть - Лапшин:

Поточний розклад електричок Реть - Лапшин включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 24 хв зі станції Реть і прибуває на станцію Лапшин о 07 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Хутір-Михайлівський - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Реть і Лапшин цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Реть - Лапшин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Реть Лапшин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Реть - Лапшин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Реть та Лапшин – 12.7 км. Ціна квитка на електричку Реть Лапшин складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 05.35
Реть
05.49
Лапшин
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Хутір-Михайлівський Конотоп 07.24
Реть
07.38
Лапшин
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 13.05
Реть
13.20
Лапшин
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 17.51
Реть
18.07
Лапшин
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Реть -Лапшин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Реть — Лапшин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лапшин — Реть